O mnie


Witaj przybyszu.
Niezmiernie mnie cieszy, że postanowiłeś zagłębić się w czeluściach Internetu, żeby mnie poznać.
Jestem Aneta. Studentka językoznawstwa komputerowego. Neurotyczka. Copywriter. Piszę, odkąd pamiętam. Kocham książki i koty. Mam własną dumę, ale brak mi wstydu. Mogłam zostać fotomodelką, ale nie lubię, kiedy robi mi się zdjęcia.
Miło mi gościć Cię na najlepszej imprezie w polskiej blogosferze!
Koniecznie zaopatrz się w balonik, czapeczkę i wygodne kapcie. W czasie trwania zabawy dozwolone jest absolutnie wszystko poza obrażaniem mnie i siebie nawzajem – czyli po prostu hejtowaniem. Negatywne emocje zostawiamy w szatni przed wejściem na bloga. Wyraź swoją opinię poprzez lajki i komentarze – pamiętaj, że jakikolwiek SPAM będzie natychmiastowo usuwany a Ty zostaniesz wyprowadzony z imprezy przez bossa naszej piżamowej mafii – poznasz go po kapciach w jednorożce.
Blog Pyza Party działa od 2018 roku. Przeczytasz tu między innymi o moim spojrzeniu na świat, relacjach międzyludzkich i dowiesz się brutalnej prawdy o swoim życiu.
Będzie mi bardzo miło, jeśli się do mnie odezwiesz. Możesz pisać na adres mailowy anetaatomaszewicz@gmail.com. Znajdziesz mnie również na Facebooku oraz Instagramie. Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną – zapraszam do zakładki obok, gdzie znajdziesz moją ofertę 🙂